KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Redgrass Home sp.z.o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Biuro Sprzedaży

RedGrass Home

 

Agencja 4 Ściany
Plac Konstytucji 3 lok 41
Warszawa

Telefon: Sylwia Grubska-Kwaczek 515 515 500

Mail: s.grubska@4sciany.waw.pl

Nota prawna

Szanowni Państwo,

Wysłanie formularza kontaktowego oznacza zgodę na przetwarzanie Państawa danych osobowych przez firmę Redgrass Home sp.z.o.o. Osiedle Stzreniówka sp.k dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzacie, iż zostaliście poinformowani o tym, iż będziecie posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Staramy się  zapewnić aktualność i dokładność informacji zawartych na naszych stronach internetowych. Jednak Informacje na naszych stronach internetowych mają  charakter wyłączenie informacyjny, w szczególności nie stanowią one oferty w rozumieniu prawa cywilnego.

Niniejsze strony nie zawierają żadnego przyrzeczenia lub gwarancji, także odnośnie aktualizacji, korekcji, uzupełnienia i jakości informacji. Wszystkie informacje zawarte na stronach, jak również opisane produkty i usługi mogą być bez wcześniejszego zawiadomienia zmieniane lub aktualizowane

Treść i zdjęcia użyte w katalogu są wyłączną własnością RedGrass Home sp. z o.o., a także jej produkty, logo, symbole i slogany są własnością RedGrass Home sp. z o.o. Nieuprawnione używanie tych znaków towarowych jest zabronione.